Een vrolijke noot op het kantoor of leuke look voor een avondje uit? Deze gele blazer van Sissy-Boy heeft een oversized constructed fit waardoor hij nonchalant en toch vrouwelijk valt. Door de gele kleur heeft deze klassieke blazer een moderne draai gekregen. De blazer heeft een knoopsluiting en twee opgestikte zakken op de voorkant. Hij is gemaakt van 52% linnen en 48% katoen.
ItemLining: | Katoen |
---|---|
Kleur: | D.Geel |
Materiaal buitenkant: | katoen |
Materiaal binnenkant: | katoen |
Materiaal accessoire: | Linnen |
Type sluiting: | knopen |
Kraagvorm: | Halfstaande kraag |
Merk: | Sissy-Boy |
Artikelnummer: | 00051608-102 |
VERZENDING
De verwachte levertijd is 1 – 3 werkdagen. De bestelling wordt op het aangegeven thuis- of werkadres bezorgd door Bpost. Levering op afspraak is niet mogelijk.
Meer informatie vind je op de verzending & levering pagina.
RUILEN & RETOURNEREN
Wil je een artikel ruilen? Stuur het artikel retour en plaats een nieuwe bestelling. Wil je een artikel retourneren? Dit kan binnen de zichttermijn van 14 dagen.
Let op: sieraden mogen niet worden geruild of geretourneerd. Aan het retourneren van banken en andere grote meubels zijn kosten verbonden.
Maat | Bovenwijdte (cm) | Taillewijdte (cm) | Heupwijdte (cm) |
---|---|---|---|
XS | 76-82 | 60-66 | 86-91 |
S | 82-88 | 66-72 | 92-97 |
M | 88-94 | 72-78 | 97-102 |
L | 94-102 | 78-84 | 102-108 |
XL | 102-108 | 84-90 | 108-114 |
FASHION
Lees zorgvuldig het care label aan de binnenzijde van je kledingstuk. Volg altijd de wasinstructies op het care label.
Maak snel en gemakkelijk een account aan en profiteer van vele voordelen.
TAS